آخرین اخبار
خانه » مقالات » نکاتی درباره ی تنگ کردن واژن

نکاتی درباره ی تنگ کردن واژن

نکاتی مورد تنگ کردن واژن
hhh429 نکاتی درباره ی  تنگ کردن واژن
ایده آل

در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن تغییر اندازه می دهد و اصطلاحا می گویند واژن گشاد شده. این مورد گاه سبب لذت نبردن خود شخص و شریک جنسی می شود. برای اصلاح گشادی واژن هم عمل جراحی هست و هم تست ات ورزشی. ادامه این مقاله پاتوق ۲۰۰۰ به افراد بالای ۱۸ سال توصیه می شود

عمل تنگ کردن واژن یا پرینورافی

عمل تنگ کردن واژن (با نام علمی رکتوسل پرینورافی) دیواره پشتی واژن به نزدیک شده و در قسمت بیرونی واژن عمل ترمیم و زیبا یی انجام می شود . این عمل می تواند بلافاصله بعد از زایمان طبیعی انجام شود پزشک با چند بخیه واژن را تنگ تر می نماید .

دستگاه تولید مثل زنان

در اینآموزش اگر واژن بیش از میزان تنگ شود عمل دخول به سختی و همراه با درد انجام خواهد شد که به گزارش مجله پاتوق ۲۰۰۰ این مسئله با کم شدن میل جنسی که بعد از زایمان در اکثر خانمها اتفاق میافتد مزید بر علت شده سردی زوجین به یکدیگر را سبب خواهد شد.

تنگ کردن واژن بدون عمل جراحی

تست ات کیگل باعث تقویت عضلات پایینی لگن خاصره و ماهیچه هایی که در زمان زایمان کشیده شده اند خواهد شد .این تست ات حتی به لذت بیشتر جنسی ( ارگاسم شدیدتر ) منجر خواهد شد چراکه باعث قوی‌تر شدن و بیشتر انعطاف پذیر شدن ماهیچه ها خواهد گردید. این تست ات کیسه مثانه را نیز سفت‌تر خواهند کرد که درنتیجه شما دیگر چکه های ادراری نخواهید داشت. نکته اینجاست که به هر حال این تست خود واژن را تنگ نخواهد کرد بلکه در واقع ماهیچه های ورودی دهانه واژن را تنگ‌تر خواهند کرد.

در این روش مشابه نگه داشتن ادرار، واژن را جمع کرده و بعد از ۳۰ثانیه دوباره ریلکس میکنید این کار را هر روز ۳دفعه و هر دفعه ۳۰ تا ۴۰ بار تکرار میکنید.

در زمان ادرار ،بدون مصرف از دست ماهیچه هایتان را جمع بکنید تا جایی که جلوی ادرار را به مدت ۴ ثانیه بگیرید بعد دوباره رها بکنید تا ادرار جاری شود. تست ات کیگل بر روی ماهیچه های بخش پایینی لگن خاصره فشار وارد کرده و آنها را آزمایش می دهد.
(در حالت بدون ادرار و طبیعی ) اگر می خواهید که چک بکنید تا مطمئن شوید که به ماهیچه به درستی فشار می‌آورید ، می توانید یک یا دو انگشت تمیز را داخل واژن بکنید بعد شروع به سفت کردن ماهیچه نمایید. اگر حس کردید که به انگشتتان فشار وارد می‌شود حتی به اندازه بسیار کم ، معین می‌شود که شما در مسیر درستی حرکت می‌کنید.

تنگ کردن واژن با وزنه مخروط واژن

مخروط واژن به گزارش مجله پاتوق ۲۰۰۰ جسم نسبتا وزن دار است و در اندازه های پنبه های زمان قائدگی، که با وارد کردن آن داخل واژن باید سعی بکنید که آن را نگاه دارید.افزایش وزن این اجسام به مرور باعث قوی تر شدن ماهیچه های واژن می‌گردد. ابتدا از وزنه سبک شروع خواهد شد دوبار در روز به مدت ۱۵ دقیقه به ماهیچه های واژن فشار وارد می‌گردد. زمانی که خود را در مراقبت وزنه توانا دیدید وزن وزنه را ارتقا دهید .

سوپروب close
خرید بک لینک