آخرین اخبار
خانه » مقالات » مراحل انجام ،عوارض و نتیجه ی کرایولیپولیز

مراحل انجام ،عوارض و نتیجه ی کرایولیپولیز

مراحل انجام ،عوارض و نتایج کرایولیپولیز
cryolipolysis1 مراحل انجام ،عوارض و نتیجه ی کرایولیپولیز
ideal clinic

نسل جدید کرایولیپولیزها(( کرایولیپولیز ۴ بعدی )) تاثیر گذار ترند؟

بله نسل نو کرایولیپولیزها موثر ی زیادتری دارند.ابن نوع کرایو ها از ۴ طرف به بافت سرما میدهد درنتیجه میزان تخریب سلولهای چربی در ااین نوع کرایوها نسبت به کرایوهای قدیمی بیشتر است.و امکان کاهش دما و فریز شدن در مرکز بافت بیشتر است.این نوع کرایو ها به دلیل یکنواختی سرما و پخش شدن ان در تمام جهات امکان عارضه های پوستی مثل تاول فرمزی کمتر است.همچنین اندازه ی که کرایو ۴طرفه با هندپیس بزرگ فریز می نماید ۲ مساوی دستگاههای قبلی است .این نوع کرایوها مجهز به لیزر می باشند همزمان با سرما از لیزر هم استفاده می شود که هم نتیجه اصلاح را خوب می نماید تخریب بافت چربی را افزابش می دهدو عوارض کرایو مثل خون مردگی و کبودی را در بافت کمتر می نماید .جنس هندپبس این دستگاه ها از جنس سلیکون هست که تهدید تاول و سوختگی پوست که از عوارض کرایو ۲ طرفه یا کرایوهای معمولی است و رد جای نا مطلوبی در بافت ایجاد می نماید ، را کمتر می نماید

حین اصلاح چه اتفاقی می افتد؟
در ابتدا موضع تحت اصلاح را گزینش بکنید . پس اپراتور پروب دستگاه را روی موضع قرار می دهد. بعد از آن موضع بین دو صفحه خنک کننده دستگاه کشیده می شود. احساس ی که در بیمار پدیدار می شود فشار و مکش کافی است تا موضع به تاثیر گذار ترین شکل ممکن خنک شود. مدت زمان کار با دستگاه یک ساعت و یا کمی بیشتر و متناسب با نیاز شما تعیین می شود.

در همان پارت بدن، دو تا سه ماه بعد از اولین جلسه از دستگاه مصرف بکنید تا ضخامت لایه چربی اضافی کم شدن یابد. دو جلسه اصلاح می­تواند تأثیر کرایولیپولیز را ارتقا دهد اما اصلاح های مکرر در زمانهای تصادفی توصیه نمی­شود.

حسی که موقع اصلاح در آدم ایجاد می شود چطور است؟
در دقایق اول کار با دستگاه شما فشار سرمای شدیدی را حس می بکنید . این حس به مرور وقت کمرنگ تر می شود. بسیاری از مردم حین اصلاح به بررسی می پردازند، با لپ تاپ کار می کنند یا حتی چرت می زنند!

مدت زمان اصلاح چه مدت به طول می انجامد؟
در کرایو چهار بعدی زمان فریز هر منطقه ۹۰ دقیقه در نظر گرقته شده و به دلیل جنس ویِژگزینشه این کرایو هاتهدید سوختکی وجود ندارد هر چه زمان فریز بیشتر است قدرت خریب سلولهای چربی بیشتر است ولی در کرایو های دو بعدی یا قدیمی با ۲ جدار شیشه ای حداکثر فریز ۱ ساعت است چون با تهدید سوختکی مواجه است زمان فریز کمتر است نتیجه اصلاح کمتر از کرایو های چهاربعدی است.مد نظر داشته باشید زمان فریز در نتیجه کار بسیار ارزش دارد.

آیا می توان بعد از اصلاح به کار های هر روز پرداخت؟
اینروش کاملا غیر تهاجمی است پس به راحتی بعد از مصرف از دستگاه می توانید فورا به سراغ کارهای روزمره خود بروید. گاهی افراد بعد از اصلاح قرمزی، کبودی سطحی، حس خارش و یا سوزش، بی حسی کرختی را در موضع حس می کنند که این مسائل سریع رفع می شوند در اکثر مسائل بیماران بعد از جلسه اصلاح به کار می پردازند.

نتایج اصلاح چیست؟
نتایج اصلاح CoolSculptingدر کم شدن قابل تذکر چربی های موضعی قابل مشاهده است. بعد از اتمام اولین جلسه اصلاح برای حصول نتایج خوب می توانید تعداد جلسات را ارتقا دهید. اکثرا افراد با جلسه نتیجه مطلوب را مشاهده می کنند.

چه موقع نتایج اصلاح قابل مشاهده است؟
شما می توانید بعد از گذشت ۱الی ۲هفته از اصلاح سریع تغییرات را مشاهده بکنید و بعد از دو ماه نتایج شگفت آوری را شاهد هستید. ولی بدن شما کماکان پروسه دفع چربی را تا ۴ الی ۶ ماه بعد از اصلاح ادامه می دهد.

آیا نیاز به مواد مکمل و رژیم غذایی سخت برنامه ورزشی است؟
نیازی به هیچ گونه قرص و یا مواد مکملی نیست. همچنین احتیاجی به رژیم سخت و نرمش ندارید. بسیاری افراد بعد از اصلاح انگیزه برای مراقبت از خود پیدا می کنند.اما باید اصول سلامت ی را کاملا رعایت بکنید .وچنانچه بخواهیم به بدخوری کم کار ی ادامه دهیم امکان بازگشت جود دارد.

عوارض کرایولیپولیز:
آیا کرایولیپولیز روشی مطمئن است؟ آیا دردناک است؟ عوارض جانبی وجود دارد؟
CoolSculpting یا کرایولیپولیز دارای تاییدیه FDAبرای پهلوها و شکم است و ایمنی و تاثیر گذار بودن بودنراهنمای اصلاح به اثبات رسیده است. بعد از جلسه اصلاح احتیاجی به استآسان نیست اما گاهی بیماران تجربه درد و ناراحتی موقتی را حس می کنند. عوارض جانبی حاوی قرمزی، کبودی، ورم، حساسیت به لمس، گرفتگی عضلات، خارش، سوزش بی حسی است. بی حسی ممکن است تا چند هفته بعد از اصلاح نیز ادامه داشته باشد.

تعرفه اصلاح چقدر است؟ چند جلسه اصلاح احتیاج است؟
تعرفه اصلاح متناسب با موضع، تعداد جلسات مورد نیاز هدف نهایی شما متغیر است. معمولا بعد از یک بار اصلاح کاهش میزان قابل تذکر ی از چربی را شاهد هستید ولی چنانچه مایل باشید تا چربی زیادتری را کم شدن دهید می توانید به جلسات اضافه بکنید .

نتایج کرایولیپولیز تا چه زمان دائمی هست؟
زمان ی شما دوره اصلاح کرایولیپولیز را طی می بکنید چربی های موضع شما حذف می شوند. مادامی که شما وزن را توسط رژیم نرمال و نرمش حفظ می بکنید نتایج پایدارند.

کرایو قابل برگشت است؟

بله!!!!!! بر خلاف نطر بسیاری از همکاران مراکز که به بیماران وعده وعید می دهند که کرایولیپولیز غیرقابل برگشت است اینجانب ادعا می کنم اینشیوه مانندبقیه روشها قابل برگشت استبه جرات می توان گفت هیچروش غیر قابل برگشتی در جهان و جود ندارد. در هر بار کرایو متوسط بین ۳۰ تا ۴۰ درصد بافت چربی تخریب می شود حتی اگر ۹۰ درصد سلولهای چربی تخریب شود ،۱۰ درصد باقیمانده می تواند افزایش اندازه داشته باشد و سایزش بزرگ شود و در نتیجه دوباره چاقی شما بر می گردد. گرچه به دلیل تخریب سلولهای چربی برگشت نسبت بهبقیه مناطق دیرتر حادث می شود ولی این به منزله این نیست که اصلا ار ناحیه ای که کرایو کرده اید چاق نمیشوید کافیست شما فقط بیش از ۳ کیلو افزایش وزن داشته باشین از ناحیه ای که کرایو کرده اید نیز افزایش سایزخواهید داشت.

.ایا واقعا بدون رژیم غذایی میتوان با کرایولیپولیز لاغر شد؟؟
حتی چنانچه جراحی بکنید و۲۰ کیلو چربی را خارج بکنید اگر برنامه غذایی درستی نداشته باشید بد خوری بکنید دوباره چاق می شویدچه بسا دوست ها اقوام خود را دیدهاید که جراحی یا ساکشن می کنند و لی بعد ار چند ماه دوباره چاق می شوند.کنترل وزن مانند مسواک زدن است که هرروز و هر شب باید مسواک بزنید مراقب دندانهایتان باشید.همواره باید مرافب وزن باشید همان گونه که نمیگویید دیشب مسواک زده ام امروز نمیزنم همواره باید وزن خود را کنترل بکنید .

من مورد مناسبی برای اصلاح کرایولیپولیز هستم؟
بهترین افراد برای اینآموزش اصلاح ی، افراد با چاقی های موضعی می باشند . . این نوع از اصلاح اصولاً برای سری ویِژگزینشه نظیر چربی کمر، شکم و پشت وبقیه سلولیتهای مکانی می­باشد و نمی­تواند بیماری چاقی را اصلاح نماید .اینروش بر خلاف لیپوساکشن در بیمارهای قلبی عروقی کبدی و.کلیوی… نیز قابل انجام است

معین ات کرایولیپولیز اصل واقعی چیست?
در سالهای اخیر به ارتقا چاقی و سلولیت سالانه دستگاهای جدید ی به بازار عرضه می شود،تا با رفع سلولهای چربی به بیماران در چهت کاهش چاقی های موضعی یاری نمایند. همین طور با توجه به استقبال زیاد بیماران از تکنولوژی های نو شرکت های فعال در این زمینه نهایت تلاش خود را کرده اند تا از دیگر رقبای عقب نمانند. به همین منظور سالانه دستگاه های نو ی وارد کشور شده که در این بین می توان به انواع کرایولیپزها اشاره کرد .بعضی از شرکت های وارد کننده تجهیزات پرشکی توانسته اند مجوز وزارت بهداشت اصلاح را بگیرد.

بالغ بر هزار شرکت وارد کننده تجهیزات پرشکی در کشور وچود دارندکه همگی تحت مجوز وزارت بهداشت کار می کنندو گاهی از انها مجور واردات کرایو لیپولیر دارنند. مثل واردات موبایل همان گونه که تمام مستحضرید دهها شرکت وارد کننده موایل وچود دارد نوکیا سونی ایفون موتورلا … تمام مجوز دارند. شرکت ها فقط می توانند ادعا کنند که نمایندگی فلان کارخانه با برند ویژه هستند برای مثال نمایندکی منحصری موبایل سنی . وزارت بهداشت هم به تمام کمپانی هایی که معین ات دستگاهشون درست و استانداد باشه مجوز میده و واردات هیچ دستبعضی را مافیایی نمیکنه.

به همین دلیل به نظر می رسد در این بین بازار رقابت برای مدعیان دستگاه کرایولیپولیز هر روز سخت تر و تنگ تر می شود چراکه با تعدد برندها مد ها در این زمینه سطح اطلاعات پزشکان بیماران بالاتر رفته انتخاب آگاهانه تری خواهند داشت و به تبع بیماران تلاش خواهند کرد تا باگزینش درست مراکز اصلاح شانس کاهش سایز را را ارتقا داده و از عوارض و مسائل جدی که مصرف از دستگاه های با کیفیت پایین به همراه خواهند داشت، مانند دردهای شکمی زیاد مدت پیشگیری کنند.

دو معین ه اصلی که باید در تشخیص کرایو مرغوب مورد تذکر قرار داد وکیوم و دما است .قطعا دستگاههای دارای وکیوم و دستگاههایی که تا بد ۱۰ درجه دما را می رسانند انتخاب بکنید بسیار آسان می تونید کاتالوک دستگاه و مونیتور را چک بکنید ببینید دما تا چه میزان است .دو نوع دستگاه در ایران وحود داردیکی سیستم ی که دارای وکیوم است دیگری بدون وکیوم است و پلیت دارد. مسلما دستگاههایی که وکیوم دارندو می توانند دما را به بد ۱۰ درجه برسانند تاثیرگزارتر هستند دستگاههای بدن وکیوم بی تاثیرند.

اکثرا ٌ مراکزی که دستگاههای بدن وکیوم دارند کرایو را همرا ه دستگاههای دیگر مثل کویتیشن توصیه می کنند تا بی اثر بودن دستگاهیشان را بپوشانند. فرق این دستگاهها مانند این است که در نوع پلیتی و بدون وکیوم ،گوشت را جلو فریزر یگیرید درب فریزر را نبندید مسلما گوشت فریز نمی شود.و لی در نوع وکیوم دار، به مانند این است که گوشت را داخل فریزر بگزارید و درب انرا ببندیددر اینروش گوشت قطعا فریز می شود در کرایو لیپولیزهای وکیوم دار چون بافت چربی را داخل قالب می کشد و به ان می چسبد مثل این است که شما درب فریزر زا ببندبد چربی قطعا فریز می شود

بهترین زمان برای کرایولیپولیز چه موقعی است؟

چنانچه مراسم خاصی دارید یا برنامه خاصی دارید تا در ۱ماه آینده لاغر شوید کرایولیپوایز به درد شما نمی خورد.تذکر بکنید بعد از کرایو ۳ الی ۴ هفته ممکن است ورم بکنید و تازه شما می توانید بعد از گذشت ۳ هفته از اصلاح تغییرات را مشاهده بکنید و بعد از دو ماه نتایج شگفت آوری را شاهد هستید. اما بدن شما کماکان پروسه دفع چربی را تا ۴ الی ۶ ماه بعد از اصلاح ادامه می دهد. و نتیجه کامل اصلاح بعد ۴ ماه قابل اصلاح است.پس چنانچه برنامه خاصی دارید یا برای عید می خواهید لاغر شوید ۳ الی ۴ ماه قبل ،کار بکنید تا در زمان مورد نظر به اعضا دلخواه برسید.

سوپروب close
خرید بک لینک