آخرین اخبار
خانه » مقالات » لاغر کردن موضعی با کویتیشن

لاغر کردن موضعی با کویتیشن

لاغری موضعی با کویتیشن
Cavitation muti polar radiofrequency body slimming skin lifting beauty equipment 634569831023843072 1 لاغر کردن موضعی با کویتیشن
کویتیشن

انجام ورزش و کار بدنی به همراه رژیم غذایی کم کالری، قطعا کاهش وزن را به همراه خواهد داشت. ولی در گاهی از مواقع، مانند وقتی که میخواهیم این اتفاق سریعتر رخ بدهد یا چربیهای موضعی که در مساوی ورزش رژیم غذایی پایداری میکنند؛ میتوان از روشهای کمکی جهت رسیدن به این هدف استفاده کرد. از عبارت این روشها میتوان از ” کویتیشن ” نام برد. همواره این نکته را به یاد داشته باشید که این روشها کمکی هستند نمیتوانند به تنهایی جایگزین ورزش یا رژیم غذایی بشوند. چطور لاغر شوم.
کویتیشن در واقع یکآموزش ایمن، اثر گذار و بدون نیاز به جراحی برای رفع چربی های جمع شده در سطوح مختلف بدن است.چگونه لاغر شوم امواج اولتراسوند با فرکانس های صوتی خود، تکان هایی در چربی های بدن ایجاد می کنند، امواجی که گوش آدم قادر به شنیدن آنها نیست ولی چنان تکانی در بافت چربی ها ایجاد می نماید که سلول های چربی نمی توانند در مقابل آن پایداری کنند در نتیجه شکسته و به حالت مایع در می آیند پس آنها را برای سوختن دربدن یا دفع درکبد آماده می کنند.

روش از بین بردن سلولهای چربی بوسیله کویتیشن

بعد از آن ، سلولهای شکسته شده به کبد(جگرسیاه) رفته بعد از یک سری تغییرات شیمیایی وتبدیل به مواد قابل سوختن در ماهیچه ها ،ازطریق ادرار دفع یا درماهیچه ها سوزانده میشوند. اینجا نقش کار بدنی رعایت تغذیه مناسب ،حاوی کم چربی وکم کالری به بهتر ی معین می شود. دستگاههای نو ی که برای این کار ساخته شده اند، قادرند به طور ویِژگزینشه چربی ها را مورد هدف قرار دهند، به ویژه چربی هایی که بافت سخت تر به فشرده تری دارند.
ازروش کویتیشن به عنوانآموزش فرم دهنده بدن هم یاد می شود، برای اینکه نه تنها چربی ها را از بین می برد، بلکه می تواند به آنها فرم دلخواه را هم بدهد. یکی از مسائل مصرف اینآموزش فرم دادن به اجزای صورت است. دستگاه کوچکتری که ویژه بافت های صورت ساخته شده است، می تواند گونه ها را بالا ببرد، گودی زیر چشم پف چشـم ها و حتی چروک ها را کم نماید . همین طور چربی های زیر چانه یا همان غبغب را از نیز از بین می برد.کویتیشن
لاغری موضعی با کویتیشن

انجام ورزش و کار بدنی به همراه رژیم غذایی کم کالری، قطعا کم شدن وزن را به همراه خواهد داشت. ولی در گاهی از مواقع، مانند وقتی که میخواهیم این اتفاق سریعتر رخ بدهد یا چربیهای موضعی که در مساوی ورزش رژیم غذایی پایداری میکنند؛ میتوان از روشهای کمکی جهت رسیدن به این هدف مصرف کرد. از عبارت این روشها میتوان از ” کویتیشن ” نام برد. همواره این نکته را به یاد داشته باشید که این روشها کمکی هستند نمیتوانند به تنهایی جایگزین ورزش یا رژیم غذایی بشوند. چگونه لاغر شوم.
کویتیشن در واقع یکروش ایمن، تاثیر گذار بدون نیاز به جراحی برای رفع چربی های جمع شده در سطوح مختلف بدن است.چطور لاغر شوم امواج اولتراسوند با فرکانس های صوتی خود، تکان هایی در چربی های بدن ایجاد می کنند، امواجی که گوش آدم قادر به شنیدن آنها نیست ولی چنان تکانی در بافت چربی ها ایجاد می نماید که سلول های چربی نمی توانند در مقابل آن پایداری کنند در نتیجه شکسته و به حالت مایع در می آیند پس آنها را برای سوختن دربدن یا دفع درکبد آماده می کنند.

روش از بین بردن سلولهای چربی توسط کویتیشن

بعد از آن سلولهای شکسته شده به کبد(جگرسیاه) رفته بعد از یک سری تغییرات شیمیایی وتبدیل به مواد قابل سوختن در ماهیچه ها ،ازطریق ادرار دفع یا درماهیچه ها سوزانده میشوند. اینجا نقش کار بدنی رعایت تغذیه مناسب ،حاوی کم چربی وکم کالری به بهتر ی معین می شود. دستگاههای ی که برای این کار ساخته شده اند، قادرند به طور ویِژگزینشه چربی ها را مورد هدف قرار دهند، به ویژه چربی هایی که بافت سخت تر به فشرده تری دارند.
ازروش کویتیشن به عنوانروش فرم دهنده بدن هم یاد می شود، برای اینکه نه فقط چربی ها را از بین می برد، بلکه می تواند به آنها فرم دلخواه را نیز بدهد. یکی از مسائل استفاده اینآموزش فرم دادن به اجزای صورت است. دستگاه کوچکتری که ویژه بافت های صورت ساخته شده است، می تواند گونه ها را بالا ببرد، گودی زیر چشـم پف چشم ها حتی چروک ها را کم نماید . همچنین چربی های زیر چانه یا همان غبغب را از هم از بین می برد.

سوپروب close
خرید بک لینک