آخرین اخبار
خانه » مقالات » ورژن اول بازی ترسناک و پازلی Haunted Manor برای اندروید

ورژن اول بازی ترسناک و پازلی Haunted Manor برای اندروید

نسخه اول گیم ترسناک پازلی Haunted Manor برای اندروید
Haunted Manor ورژن اول بازی  ترسناک و  پازلی Haunted Manor برای اندروید
دانلود اندروید
سبک فکری و چالش برانگیز

محصولی از مجموعه ایتالیایی redBit Games

با امتیاز ۴ از ۵ و قیمت ۱٫۰۹ دلار در گوگــل پلی

نکته: این گیم در دو ورژن Full و Lite عرضه شده است. ورژن ارائه شده توسط APKTops ورژن Full به همراه دیتا است .

گیم های سیسـتم علت های تلفن همراه ی مثل iOS و Android بیشتر و بیشتر به سمت بازی های رایانه ی شبیه می شوند. فاکتورهای این شباهت ها نه فقط در بخش گرافیک و گیم پلی گیم ها است ، بلکه در سبک و ژانر آن ها گنجانده می شود. در بازی های سیـستم علت های آندروید یا آی او اس ، امروزه تقریباً طیف کامل و وسیع ی از نوع بازی های مختلف را می توان دید . سری بازی های Haunted Manor شرکـت redBit Games از عبارت گیم های مشابه به گیم های رایانه ی است . این بازی دارای ژانر ترسناک سبک ماجرایی است حاوی بخش های فکری، داستانی و دلهره آور است .

خصوصیات :

گرافیک مناسب و بهینه شده به همراه جزئیات بالا
گیم پلی روان در سبک Point & Tap
مدل سازی طراحی های سه بعدی
دارای یک جریان ترسناک و غـم انگیز
پازل ها معماهای متعدد و سرگرم کننده اما چالش برانگیز
دارای بخش های بسیاری و رازهای نهان برای کشف
استفاده از تکنولوژی ولوم سه بعدی

گیم Haunted Manor

Haunted Manor یا خانه خالی از سکنه عنوان سری گیم های چندگانه مجموعه redBit Games است که در ژانر ترسناک و سبک ماجرایی و فکری تولید شده است. گیم Haunted Manor تلفیقی هنری از سبک های مختلف است . در این بازی شما احساس تنهایی و حس ترس را همراه خواهید داشت از طرف دیگر جریان ماجرایی زیبا ی آن را دنبال می بکنید . همین طور ، با وجود معماها و پازل های فکری به چالش کشیده می شوید وجود بخش هایی مثل گیم های Hidden Object این گیم را به یکی از گیم های مفرق تبدیل کرده است.

جریان های ترسناک بسیاری در کتاب ها، سریـال ها و فیلم جالب های مختلف ی به نمایش در آمده اند. بسیاری از موضوعات این جریان ها به خانه هایی تسخیر شده بوسیله ارواح که در بالای بلندی یا تپه قرار دارند مربوط می شود. تعداد این جریان ها بسیار خیلی است ولی یکی از آن ها بیشتر از دیگر جریان های مشابه مشهور شده است.

این جریان با عنوان افسانه خانه خالی از سکنه یا Haunted Manor مشهور شده است. هم اکنون کمپانی redBit Games بعد از مجموعه هایی مثل Big Fish Games به سراغ این عنوان آمده اند و بازی خود را مطابق با این افسانه رقم زده اند. Haunted Manor خانه ای ترسناک، تقریباً متروکه پر از رازهای ناگفته است .

خانه ای تالار مانند که هیچ زمان نباید به سمت آن بروید! جریان گیم Haunted Manor به مسافر مربوط می شود. کسی که در یک هتل اقامت می نماید از افراد مکانی آن منطقه شایعاتی دلهره آور نسبت به این خانه می شنود. جریان های مختلف ی از این خانه به این مسافر گفته می شود و او را همراه با یک اضطراب و ترس بسیار کنجکاو می سازد.

اگرچه مردم مصرانه می گویند هیچ کسی نیست که به آن محل رفته باشد ولی بازگشته باشد و هم اکنون هیچ کسی جرأت نزدیک شدن به آنجا را دارد. هم اکنون این مسافر با اینکه این هشدارها را شنیده ولی فکر می نماید این حرف ها شایعاتی بیش نیستند. پس تصمیم می گیرد به سمت این خانه حرکت می نماید . ادامه ماجرا قابل حدس است . شما در نقش این فرد وارد این خانه شده اید با غلبه بر ترس خود قصد وارسی این محل را دارید. اما طولی نمی کشد که متوجه می شوید در این محل تنها نیستید.

بر خلاف افکار بسیار ترسناک و مرگبار، حس یاری خواستن نفر را درک می بکنید . پس با حل کردن معماها و جمع آوری سرنخ ها تصمیم می گیرید تا به رازهای این خانه آدم ی که به کمک نیاز دارد پی ببرید. این شما و این هم Haunted Manor ماجرای ترسناک و مرموز آن…

* صحنه های این گیم ممکن است برای افراد زیر ۱۶ سال مناسب نباشد.

آموزش نصب: بعد از نصب فایل APK گیم ، فولدر it.redbitgames.hauntedmanorfull را به sdcard/Android/obb منتقل کرده و گیم را اجرا بکنید .

سوپروب close
خرید بک لینک