آخرین اخبار
خانه » مقالات » مرد ایده آل کیست و چگونه آن را پیدا کنیم؟

مرد ایده آل کیست و چگونه آن را پیدا کنیم؟

مرد ایده آل کیست و چگونه آن را پیدا کنیم؟
8c6805558ea111f3893cd82c28436413 مرد ایده آل کیست و  چگونه  آن را پیدا کنیم؟
مشاوره خانواده

مرد ایده آل بسیار رمزآلود است برخی پشت کوهی از توقعات ایدآل گرایانه مخفی می شود. ولی بگذارید اول ببینیم مرد ایدآل کیست. و مهمتر اینکه چگونه می توانید او را پیدا بکنید ؟

برای تمام زن هایی که آماده عشق ورزیدن باشند، حداقل یک مرد ایدآل وجود دارد. مرد ایدآل بسیار رمزآلود است بعضی پشت کوهی از توقعات ایده آل گرایانه مخفی می شود. ولی بگذارید اول ببینیم مرد ایده آل کیست. و مهمتر اینکه چطور می توانید او را پیدا بکنید ؟

مرد ایده آل کیست؟

مرد ایده آل، مجموعه لیست معیارهایی که از یک مرد «ایده آل» برای خودتان جمع کرده اید نیست. مردی نیست که فقط بگوید «دوستت دارم». قرار نیست شبیه به سوپراستار موردعلاقه شما باشد یا مثل سوپرمن رفتار نماید .

این مرد قرار نیست زندگی شما را نجات دهد

مرد ایده آل کسی است که نیازهای شما را برآورده نماید و شادمان تان نماید . چنانچه بخواهید برای برآوردن تمام نیازهایتان به مرد تکیه بکنید مطمئناً جستجویتان برای مرد ایده آل با شکست مواجه خواهد شد چون توقعاتتان واقع گرایانه نیست. هدف شما باید این باشد که زندگی تان را با عشق، خانواده، دوست ها ، سرگرمی و کارتان پر بکنید . بعد ببینید کدامیک از نیازهایتان باقیمانده است که با اینها برآورده نمی شود. این لیست مختصر از نیازهای باقیمانده همان لیست معیارهای واقع گرایانه برای مرد ایده آلتان است، اگر هر دو شما بتوانید این کار را درست انجام دهید، همدیگر را پیدا کرده و با هم خوشبخت خواهید شد.

مرد ایده آل درمقابل مرد ایدآل کنونی

هرچه افزایش می بکنید چیزهای بیشتری یاد می گیرید، زندگی اولویت نیازهایتان تغییر می نماید . مرد ایده آلتان هم به اقطعا ل خیلی تغییر می نماید و همین باعث می شود در طول این فرایند یادگیری و رشد، در هر زمان یکسری مرد ایده آل برای خودتان داشته باشید.

شما هر سال تغییر می بکنید و بالغ تر می شوید. مطمئناً هر سال تغییرات بسیاری در خودتان و نیازهایی که احساس می بکنید می بینید. و اقطعا لاً می بینید که هر بار فرد جدید ی (یک دوست، معلم، همکار یا مربی) را می خواهید جذب خودتان بکنید که تصور می بکنید پاسخگوی آن نیازها است و می تواند چیزهایی را به شما یاد بدهد که برای یادگیری آن آمادگی دارید، این تجربیات شما را به سطح های بعدی زندگیتان می کشاند.

وقت ی مجرد هستید، این معلم ها، رفیق ها یا عشاق می توانند به شکل مرد ایده آل ظاهر شوند.

نتیجه این مردهای ایده آل کنونی باعث می شود کم کم به کسی تبدیل شوید که بالاخره شریک زندگی تان را جذب خودتان بکنید .

زمان درست غلط وجود دارد

واقعیت این است که برای ملاقات با مرد ایده آل درست و غلط وجود دارد. ممکن است برای آشنا شدن با مرد ایده آل زندگی تان آمادگی نداشته باشید. یا ممکن است هم او برای ملاقات با شما هنوز آماده نباشد.

می دانم که اقطعا لاً برای رسیدن به نیمه گمشده تان شروع زندگی مشترک اضطراب دارید ولی چنانچه او هنوز برای با شما بودن آماده نباشد، نباید عجله بکنید . به او مثل تکه گوشتی که هنوز خوب نپخته است نگاه بکنید . میل کردن این گوشت باعث مریض شدنتان می شود. مطمئناً علاقه ای به میل کردن گوشتی که نپخته است ندارید. این گوشت نپخته را برای بقیه دخترها بگذارید.

مطمئن باشید که زمان ی او گرم، آماده و به اندازه کافی پخته باشد، شما را پیدا خواهد کرد.

برای چه آشنایی مثل خریدن کفش است؟

زمان ی قصد دارید مرد ایده آل تان را پیدا بکنید ، این فرایند آشنایی را با لذت فوق العاده خریدن کفش مقایسه بکنید !

درست شنیدید. طوری قرار بگذارید انگار که می خواهید کفشی را امتحان بکنید . باید بدانید که چه می خواهید و درعین حال ذهنتان را باز نگه دارید. یکی از آن پاشنه ۱۰ سانتی ها ممکن است کاملاً در پایتان آسان باشد. اما آن کفش بدون پاشنه ای که بسیار زیبا و آسان به نظر می رسد ممکن است انگشت شستتان را بزند. درست است که در مورد کفش ظاهر بسیار با اهمیت است اما مسئله مهمتر این است که در پایتان چگونه است و چه حسی دارید.

وقتی آنها را می پوشید، تنها می خواهید امتحانشان بکنید (با چند قدم برداشتن با آن کفش ها در فروشگاه قرار نیست به چیزی متعهد شوید). ببینید چه حسی به شما می دهند:

اعتماد به نفس؟

شادی ؟

اذیت؟

تنگی؟

احمقانه؟

خجالت آور؟

جذابیت؟

راحتی؟

اضطراب ؟

ناراحتی؟

تنها ببینید و حس بکنید

اشکالی ندارد که ببینید این جفت کفش هم شما را رفیق دارد یا نه. ممکن است احمقانه به نظر برسد. و اما این نباید تعیین کننده این باشد که شما آن کفش را رفیق داشته باشید یا نه.

اگر هر حس ناراحتی با کسی داشتید، به قرارهایتان با او ادامه ندهید. ولی چنانچه هرکدام از حس های بهتر را با او تجربه کردید، بگذارید طرفدار بمانید.

چنانچه بعد از جلسه اول آشنایی، به شما زنگ زد، فرصت بهتر ی است که او را از این جواب «بله» برای ادامه آشنایی مطلع بکنید . مطمئناً می خواهید دوباره او را ببینید. اما چنانچه نخواستید، می توانید بگویید:

«بسیار از آشنایی با شما خوشزمان شدم ولی علاقه ای به دنبال کردن این دوستی ندارم.»

اجازه ندهید دست رد کسی اعتمادبه نفستان را خدشه دار نماید

بسیار از دخترها را می بینیم که منتظر ارتباط پسرها می نشینند، حتی چنانچه اصلاً علاقه ای به آن پسر نداشته باشند!

این میل طبیعی آدم برای پذیرفته شدن رفیق داشته شدن است. اما لطفاً اعتماد به نفستان را بر پایه اینکه پسری به شما برای قرار دوم زنگ می زند یا نه استوار نکنید. شما بسیار رفیق داشتنی هستید، فقط ممکن است زن رفیق داشتنی آن مرد نبوده باشید.

هرکس سلیقه ای ویِژگزینشه خود دارد. رفیق شما ممکن است سس کچاپ را همراه با اسپاگتی خود رفیق داشته باشد اما شما سس پستو را ترجیح دهید. مطمئناً سس کچاپ برای اینکه شما آن را رفیق ندارید محبوبیت خود را از دست نمی دهد.

فقط یک نفر را می توان رفیق داشت

پس اگر آن مرد به شما زنگ نزد، هیچ اشکالی ندارد. آن مردی نیست که بتواند دوستتان داشته باشد.

هیچزمان امیدتان را از دست ندهید

پیدا کردن عشق زندگی یک فرایند است.

بسیار با اهمیت است که اجازه ندهید بی صبری تان برای پیدا کردن مرد ایده آل زندگی تان، حواس شما را از جریان اصلی دور نماید : آن جریان اصلی چیزی نیست جز معرفت خودتان و رشد

به راهتان ادامه دهید و مطمئن باشید که مرد ایده آلتان را سر وقت مناسب پیدا می بکنید . تا آن موقع، با جریان زندگی تان پیش روید، ذهنتان را باز نگه دارید، چندین جفت کفش را امتحان بکنید زندگی تان را مملو از عشق، پشتیبانی خوشبختی بکنید . ایمان داشته باشید که مرد ایده آلتان جایی منتظر شماست.

سوپروب close
خرید بک لینک