آخرین اخبار
خانه » مقالات » طراحی وبسایت وردپرس

طراحی وبسایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس
%name طراحی  وبسایت وردپرس
قالب سایت وردپرس

طراحی سایت با مصرف از سیسـتم مدیریت وردپرس

وردپرس ، یک سیـستم مدریت محتوای متن باز بوده وسائل ی برای ایجاد وب سایت ها با استفاده از زبان قدرتمند PHP است. وردپرس اقطعا لا یکی از آسان ترین و قدرتمند ترین وسائل های ایجاد وبلاگ سیـستم های مدیریت محتوای وب وب سایت (و یا CMS) است که در حال حاضر از محبوبیت بالایی برخوردار است.
چه افرادی از وردپرس مصرف می کنند ؟

در صورتی که نیاز به امکانات پیچیده ، محاسبات ، الگوریتم های بانک داری و غیره…….ندارید اقطعا لا وردپرس برای شما مورد مناسبی است . بسیاری از وبلاگ های مشهور رسانه های خبری، سایت های موسیقی ،کمپانی ها وهمین طور افراد مشهور از وردپرس مصرف می کنند .

به عنوان مثال، وبلاگ های مشهور مثل Mashable TechCrunch هر دو در وردپرس طراحی شده اند. همین طور رسانه هایی مثل The New York Times’ blogs CNN’s on-air personality تمام با مصرف از وردپرس، طراحی شده اند.

چگونه می توانم با استفاده از وردپرس شروع کنم؟

گروه طراحی وب وب سایت بستا نیازهای اولیه شما را در زمینه طراحی وب وبسایت با مصرف از سیسـتم مدیریت محتوای وردپرس و همین طور آپشن های مورد نظر شما نقد کرده و بسته به نوع نیاز مشتری قالب وب سایت طراحی یا از پکیج های آماده که توسط مجموعه های معتبر ارائه شده استفاده خواهد کرد .

در این وهله قالب مورد نظر بسته به نوع درخواست کارفرما سفارشی سازی شده نیازهای کارفرما به آن اضافه شده بعد از اتمام مراحل کار تایید کارفرما در طی جلسه آموزش ی روش کار ، ویرایش و آپدیت سیسـتم مدیریت محتوای وردپرس به کارفرما روش داده خواهد شد

سوپروب close
خرید بک لینک