آخرین اخبار
خانه » مقالات » آیا گن های لاغری اثر گذار ند؟

آیا گن های لاغری اثر گذار ند؟

آیا گن های لاغری تاثیر گذار ند؟
50723 آیا گن های لاغری  اثر   گذار ند؟
گن لاغری کاسمارا

برای رفتن به یک مهمانی یا عروسی، از این محصولات استفاده می کنیم. ولی آیا گن‌های لاغری می‌توانند چربی‌سوز باشند؟ موادشیمیایی که در الیاف پارچه این گن‌ها وجود دارد برای سلامت پوست تهدید ناک نیستند؟

«گن‌های لاغری چربی‌سوز، گن‌های لاغری با الیاف بامبو، گن‌های لاغری که با پوشیدنش دو سایز کم می‌کنید و …»؛ اینها گوشه‌ای از تبلیغات گن‌های لاغری است که هر خانمی‌که اندکی اضافه وزن دارد را تحریک می‌کند
دکتر فریده مهتی‌پور، کارشناس پوست و مو، به این پرسش ‌های ما جواب می‌دهد.: خانم دکتر! برای چه خانم‌ها این‌قدر طرفدار پوشیدن گن می باشند ؟
در سال‌های اخیر، چاقی به معضل بزرگی در تمام کشورهای جهان تبدیل شده. تمایل به داشتن اعضا متناسب از سو مسائل طبی حاصل از چاقی از طرف دیگر باعث شده است که بسیاری از مردم به دنبال راه‌هایی سریع و آسان برای رسیدن به وزن مطلوب باشند. در همین رابطه به برای در سال‌های اخیر شاهد آن هستیم که وسایل ورزشی، ماساژورها و لبـاس ‌های ویژه‌ای از طرف کارخانه‌های مخلتف عرضه می‌شود که هریک مدعی ایجاد معجزه بوده به ویژه با تبلیغات وسیع رسانه‌ای توانسته‌اند افراد بسیاری را به خریدن این کالاها ترغیب کنند. یکی از محصولات ی که طی سال‌های اخیر عرضه شده کمربندها و گن‌های لاغری است.:

هم اکنون اثر گذار ند؟
واقعیت این است که جنس به کار رفته به برای در قسمت ‌های داخلی این گن‌ها طوری طراحی شده است که باعث نگهداری گرما شده همچنین مانع از تبخیر تعریق حاصل در ناحیه می‌شود. این دو علت باعث می‌شود گرمای قابل‌توجه ی در ناحیه ایجاد شده در نتیجه، آب بین بافتی در همان ناحیه کم شدن پیدا کرده و فرد بعد از اتمام کار، حس نرم شدن کم شدن اندازه در نواحی گفته شده می‌کند.
ولی متاسفانه این امر یک حالت م دارد و بعد از ایجاد تعادل معمول آب نمک در بدن رسیدن به حالت طبیعی، این وضعیت جبران می‌شود به تدریج بافت مزبور فرم قبلی را باز می‌یابد.:

بسیار ‌ها بعد از پوشیدن گن دچار خارش و قرمزی پوست می‌شوند؛ چرا؟
جنس این گن‌ها طوری طراحی شده که بتواند گرما و تعریق اضافی را در خود حبس نماید در اکثر مسائل از چند لایه مختلف در طراحی آن مصرف می‌شود. در این حالت، شخص به راحتی ممکن است نسبت به یا چند مورد از مواد سازنده گن ،حساسیت ارتباط ی یا آلرژیک نشان ‌دهد که هر دوی این واکنش‌ها در دمای بالا و محیط مرطوب ناحیه، تسهیل و تشدید می‌شود. این حساسیت‌ها برخی وقتها می‌تواند شدید بوده به خارش شدید توام با ضایعات اگزمایی بارزی در آن ناحیه منجر شود.

کبودی، چه‌‌طور؟
یکی دیگر از مشکلات ی که موتورهای دارای ویبراتور به وجود می‌آورد، ایجاد خون‌ریزی‌های مویرگی زیاد در بافت زیرجلدی است که اکثرا ٌ ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از مصرف از وسیله موردنظر را نشان می‌دهد به صورت کبودی‌های زیر جلدی متعددی است که از بین رفتن آنها اکثرا ٌ بیش از هفته وقت می‌برد.:

هم اکنون پیشنهاد شما چیست: بالاخره گن بپوشیم یا نه؟
باید توجه داشته باشیم که در مجموع در خوش‌بینانه‌ترین حالت، گرما فشار عمقی ایجاد شده ممکن است تاحدودی روی نمای سلولیت (که به ویژه در خانم در ناحیه اعضا تحتانی شایع است)، تاثیرات معین ی داشته باشد که آن موقعی قابل‌توجه خواهد بود که شخص رژیم غذایی صحیح ورزش کافی را در کنار آن داشته باشد.
در غیر این صورت، تغییرات ایجاد شده موقت ی و گذرا خواهد بود.
علاوه بر این، چنانچه از ورزش و تغذیه سالم همراه با ماساژهای دستی معمول صرفا روی نواحی دارای سلولیت مصرف بکنید ، مفید تر و سالم‌تر بوده و نیازی به خرید این محصولات نخواهید داشت.

موثر ی گن‌های لاغری

مورد تایید نیستوزارت بهداشت، اصلاح و روش پزشکی در اطلاعیه‌‌ای اعلام کرد موثر ی گن‌های لاغری و لاغرکننده مورد تایید نیست. بر اساس این اطلاعیه، با تذکر به اینکه موثر ی گن‌های لاغری لاغرکننده مورد تردید جدی است، اداره کل تجهیزات پزشکی این وزارتخانه کار مذکور را صرفا از نظر ایمنی مورد تحلیل قرار می‌دهد تاثیرات لاغری آنها را تایید نمی‌کند.

سوپروب close
خرید بک لینک