آخرین اخبار
خانه » مقالات » با سرویس «میزبان ارتباط » ایرانسل، تعرفه مکالمه را بوسیله مشترکِ مقصد بپردازید

با سرویس «میزبان ارتباط » ایرانسل، تعرفه مکالمه را بوسیله مشترکِ مقصد بپردازید

با سرویس «میزبان ارتباط » ایرانسل، هزینه مکالمه را بوسیله مشترکِ مقصد بپردازید
Mizbane Tamas با سرویس «میزبان ارتباط » ایرانسل، تعرفه مکالمه را بوسیله مشترکِ مقصد بپردازید
شارژ مستقیم ایرانسل
خرید شارژ ایرانسل
خرید شارژ

قطعا ً شما هم تا به حال به این نکته فکر کرده ‌اید که چنانچه امکان این وجود داشت که تعرفه ارتباط را هر دو طرفِ مکالمه پرداخت می کردند، بسیار منصفانه‌تر و عادلانه‌تر بود اینطوری بخش بزرگی از تعرفه ‌های ارتباط گیرنده کم شدن می‌یافت. اکنون ایرانسل با عرضه سرویس «میزبان ارتباط » این رویا را تحقق بخشیده است؛ اما نه به این صورت که تعرفه مکالمه توسط دو طرف پرداخت شود. سرویس میزبان ارتباط ایرانسل که اخیرا و برای اولین بار در ایران از طرف ایرانسل ارائه شده است، سرویسی است که با مصرف از آن می‌توان هزینه مکالمه را بوسیله مشترک مقصد پرداخت کرد و لازم است گفته شود که مصرف از این سرویس در حال حاضر فقط برای مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل امکان‌پذیر است.

چنانچه شما هم از سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل استفاده می‌کنید، از این پس می‌توانید ارتباط ‌هایی را با دوست ها برقرار بکنید که تعرفه ‌شان را آنها پرداخت خواهند کرد. مصرف از این سرویس ویژگی ها ی زیادی دارد؛ از عبارت اینکه در مواقعی که اعتبار کافی ندارید و به‌طور اضطراری نیاز به برقراری ارتباط با یکی از دوست ها ‌تان دارید، می‌توانید نرخ مکالمه را از حساب او پرداخت بکنید .

برای استفاده از این سرویس کافی است شماره مشترکی را که می‌خواهید نرخ مکالمه‌تان را پرداخت نماید ، با پیش‌کد ۷۰۴ شماره‌گیری بکنید . بعد از آن، سیـستم با مشترک مورد نظر ارتباط می‌گیرد در صورت موافقت او با بر عهده گرفتن نرخ مکالمه ارتباط برقرار خواهد شد. به عنوان مثال برای ارتباط از طریق سرویس میزبان ارتباط با مشترکی با شماره ۰۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷ و درخواست قبول نرخ مکالمه از طرف او، باید با اضافه کردن پیش‌کد ۷۰۴ به ابتدای شماره، با شماره ۷۰۴۰۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷ ارتباط بگیرید. برای مدیریت این سرویس هم می‌توانید از کد دستوری #۷۰۴* استفاده بکنید .

سوپروب close
خرید بک لینک