آخرین اخبار
خانه » مقالات » بازیابی اطلاعات فلش مموری ها

بازیابی اطلاعات فلش مموری ها

بازیابی اطلاعات فلش مموری ها
USB Chip Damage بازیابی اطلاعات فلش مموری ها
خرید عمده لوازم کامپیوتر
خرید فلش مموری ارزان
خرید لوازم منزل

امروزه قطعات بسیاری هستند که توانایی ذخیره اطلاعات را دارا می باشند ، از عبارت آنها می توان به قطعاتی اشاره کرد که اصطلاحاً به آنها Device Mobile (قطعات قابل حمل) اطلاق می شود.

از عبارت سرویسهایی که بوسیله گروه برنا سیستم به کاربران محترم ارائه می شود، بازیابی اطلاعات از این گونه ذخیره سازها است .

با تذکر به امکاناتی که از طرف گروه برنا سیستم برای مشتریان در نظر گرفته شده است، شما کاربر محترم می توانید قبل از انجام عملیات بازیابی لیست دقیقی از دیتای قابل برگشت خود دریافت بکنید ،.پس به کمپانی اجازه بازیابی اطلاعات خود را بدهید.

توانائی ها در بازیابی اطلاعات از روی ذخیره سازهای قابل حمل

گروه برنا سیستم سرویسهای گوناگونی را جهت بازیابی اطلاعات از روی قطعاتی چون:

Compact Flash
Memory Stick
SD Media
Pocket PC/WIN PC
Smart Media
USB Flash
XD Media
Digital Camera
Sim Card

برای کاربران به ارمغان آورده است.

جهت چه اطلاعات بر روی قطعات قابل حمل از بین می رود؟

به دو دلیل عمده این اتفاق می افتد.

ایراد منطقی(Logical Failure): در این حالت قطعات ما بدون هیچ مشکلی کار می کنند, اما به دلایل منطقی دسترسی به پاره ای یا کل اطلاعات مقدور ناست که آن می تواند پاک شدن اتفاقی, فرمت شدن, از دست رفتن پارت یشن ها و ….. باشد.
ایراد فیزیکی(Physical Failure): در این حالت قطعه ما به دلیل آسیب فیزیکی کار نمی نماید عملا کار دخیره سازی اطلاعات بدلایل مختلف مثل Crash کردن هدها, ایراد موتور مسائل دیگر اتفاق نمی افتد.

دلایل آسیب دیدگی قطعات قابل حمل (Mobile Device)

Crash کردن سیـستم
ویروسها
نوسانات برق
بلایای طبیعی (سیل …)
ضربه
ایراد فیزیکی قطعه
راه حل های موجود جهت بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات از روی قطعات تلفن همراه , نیاز به وسائل مدرن و تخصص افراد کارشناس دارد تا بتوان بالاترین امکان بازیابی را بوجود آورد.

اما اصولا بازیابی اطلاعات از اینگونه قطعات در سه حالت انجام می پذیرد:

در حالتی که قطعه ایراد فیزیکی داشته باشد: بازیابی اطلاعات از روی تلفن های همراه, رایانه های جیبی USB Flash ها در صورتی که آسیب فیزیکی دیده باشند در فضایی عاری از گرد وغبار (Clean Room) انجام می گیرد.
در حالتی که قطعه از لحاظ فیزیکی سالم باشد: در این حالت اطلاعات بوسیله پروسه بازیابی اطلاعات برگردانده می شود.
اگر قطعه آسیب الکتریکی دیده باشد: یکی از معمولترین علتهای از دست رفتن اطلاعات, نوسانات برق است که منچر به آسیب الکتریکی قطعه می شود. در این چنین شرایطی با مصرف از سرویس های موجود در گروه برنا سیستم , قطعه آسیب دیده ترمیم یا تعویض شده تا بتوان اطلاعات آنرا بازیابی کرد.

سوپروب close
خرید بک لینک