آخرین اخبار
خانه » مقالات » راه های ارتقا بازدید از سایت

راه های ارتقا بازدید از سایت

راه های افزایش بازدید از سایت
more website visitors راه های ارتقا  بازدید از سایت
اطلاعات بیشتر

– بپرسید !

از کاربران در مورد مطالب مختلف پرسش بپرسید و از آنها نظراتشان را بخواهید . مطمئن باشید که این نحوه تاثیر گذار خواهد بود میتواند کاربران را برای بازگشت به وب وبسایت شما و پرسش کردن نظر دیگر دوست ها شان در مورد آن مساله ترغیب نماید .

۲- تبلیغات

چنانچه از لحاظ بودجه توانایی تبلیغات به صورت کمپین را دارید تبلیغات را در اولویت قرار دهید در بازه های زمانی مختلف تبلیغات بکنید . برای مثال در زمان شروع وبسایتتان دوره ۳ ماهه در ۶ ماه بعد یک دوره ۳ ماهه دیگر که این بسته به استراتژی شماست برای هر وبسایتی از لحاظ بودجه و نیاز به کاربر مفرق است.

۳- پست مهمان

تمام ی ما میدانیم که پست مهمان میتواند به پیشرفت یک وب سایت یاری بسزایی نماید و بازدید زیادی برای سایت به ارمغان بیاورد . در مورد پست مهمان در آدم ین قبلا هم نوشته ام.

۴- اشتراک گذاری

تمام چیز میتواند به اشتراک گذاشته شود ! مطالب نظرات ایده ها محصولات . . . اکثر وب وب سایت های بزرگ برای پیشرفت خود از شبکه های اجتماعی استفاده کرده اند برای آن استراتژی دارند . همچنین ، اثر شبکه های اجتماعی بر seo نیز امری غیر قابل انکار است.

۵- تهیه فیلم دیدنی

مطالبی که نیاز به توضیحات بسیاری دارند و میتوانند کاربران را خسته کنند را در قالب یک فیلم جذاب به همراه روش inter active و یا با مصرف از اسلاید ها برای سایت خود آماده بکنید .مطمئن باشید که تاثیر گذار است و کاربران را به وبسایت شما باز می نماید !

۶- کتاب الکترونیکی

بسیار از وبسایت های بزرگ برای کتاب های الکترونیکی زیبا یی درست میکنند و به در اختیار کاربران قرار میدهند . این کتاب ها با سرعت نور در اینترنت منتشر میشوند نام آن وب وب سایت را به گوش افرادی که هنوز به آن سر نزده اند ، میرساند.

۷- سئو

سئو میتواند بازدید زیادی برای شما به ارمغان بیاورد . ممکن است فرایند مساله و زمان بری باشد ولی در جذب کاربران دائمی تاثیر گذار است.

۸- نوشتن نظرات بیشتر

نوشتن نظرات بیشتر در وبسایت ها بلاگ های دیگر ، میتواند ۲ چیز برای شما به ارمغان بیاورد : ۱- اولا این که به وبسایت شما بک لینک داده می شود (مشکلی نیست که nofollow باشند) ۲ – وبلاگ نویس ها و مدیران سایت ها به کاربرانی که نظرات میدهند توجه می کنند و به وب وب سایت آنها مراجعه میکنند.

۹- نظرات بهتری بگذارید

در پیروی از مورد شماره ۸ ، لطفا نظراتی که در وب وبسایت ها میگذارید کمی خوب باشند و سعی بکنید برای آنها کمی فکر بکنید پس دکمه ارسال نظر را بزنید ! زیرا مدیران وبلاگ نویس های بزرگ ، از نظرات کوتاه بدون محتوا خوششان نمی آید ممکن است افزونه های اسپم شما را اسپم شناسایی کنند نظر شما را به پوشه جفنگ بفرستند.

۱۰- خبرنامه راه اندازی بکنید

اگر فکر میکنید که میتوانید وبسایت را همچنان پا برجا نگه دارید ، خبرنامه راه اندازی بکنید و برای کاربران خود مطالب تان را ارسال بکنید تا کاربران به وبسایت شما سر بزنند و در وبگردی های روزانه شما را فراموش نکنند.

۱۱-ایمیل های فالو آپ بزنید

به ایمیل هایی که به طور اتوماتیک برای کابران در وقت های ویِژگزینشه ارسال میشوند ایمیل های فالو آپ گفته میشوند . این ایمیل ها میتوانند کاربران شما را در رابطه با سایتتان نگاه دارند هر روز برای آن ها مطالب از پیش تعیین شده ارسال شود.

۱۲ – پادکست درست بکنید

پادکست وسائل خوب ی برای کسب بازدید زیاد است . ولی نه هر پادکستی ! مطالبی را که به نظرتان می شود در قالب فایل متنی ارسال شود نیازی نیست قطعا به عنوان پادکست در بیاید . در انتخاب محتوای پادکست ها دقت بکنید و با وسواس آن ها را ویرایش درست بکنید تا کاربران متوجه پیشرفته بودن شما بشوند.

همچنین سئوموز فارسی سلسله پست های در زمینه افزایش بازدید ارسال کرده است که میتواند به شما یاری کند.

سوپروب close
خرید بک لینک