آخرین اخبار
خانه » مقالات » دانلود Lumosity 1.0.169 دانلود نسخه فول برنامه تقویت حافظه android

دانلود Lumosity 1.0.169 دانلود نسخه فول برنامه تقویت حافظه android

دانلود Lumosity 1.0.169 دانلود نسخه فول برنامه تقویت حافظه اندروید
Lumosity 1.0.179 120x120 دانلود Lumosity 1.0.169 دانلود نسخه فول برنامه تقویت حافظه android
http://www.apktops.ir/wp-content/uploads/2014/10/Lumosity-1.0.179-120×120.png

Lumosity از سری برنامه های فوق العاده اندروید ی به منظور تقویت هوش ، حافظه است که هم اکنون به معرفی جدید ترین ورژن کرک شده از آن می پردازیم . Lumosity نام موسسه‌ی تحقیقاتی معتیر است که در زمینه‌ی پیدا کردن راهکارهایی به منظور ارتقا سطح هوش، ذهن و تقویت حافظه‌ی آدم ها کار دارد و کارکنان آن از بهترین متخصصات اعصاب جهان هستند . د یکی از اصلی ترین کار های این شرکت ارائه گیم هایی برای تقویت مغز است گیم هایی با گرافیکی ساده اما تاثیرگذار روی فکر! در حال حاضر لوموسیتی با ۶۰ میلیون کاربر از سرار جهان محبوب ترین کارآمدترین برنامه روش ی تقویت ذهن است این موسسه با فراگیر شدن اسمارت فونها برنامه “Lumosity” را طراحی و تولید کرده است که دارای چندین مینی گیم است. حدودا هر روز ۱۵ دقیقه برای اتمام بازی های کوچک برنامه لوموسیتی لازم است بعد از هر دوره بازی رتبه ای با عنوان “LPI” که مخفف “Lumosity Performance Index” شاخص عملکرد مغز در لوموسیتی بر طبق قدرت حافظه، دقت، سرعت، انعطاف پذیری و حل مساله به شما داده می شود . میتوانید این شاخص را با روزها و ماه های قبل مقایسه بکنید و شاهد تاثیر برنامه بر تقویت قدرت ذهنی باشید.

Lumosityهم اکنون ورژن کرک شده یکی از بهترین و پیشرفته ترین برنامه‌های تقویت مهارت ذهن با بازی‌های کوچک فکری بر طبق مطالعات دقیق علمی به صورت کاملا در اختیار شماستت! کافیست گزینش بکنید تصمیم به تقویت کدام مهارت ذهن دارید و این برنامه به صورت هوشمند بازی‌هایی را پیش روی شما قرار می‌دهد!

یک نمونه از نتایج نرم افزار :

بر طبق مطالعات انجام شده بر روی هزاران نفر گزارش می کنند که حافظه و قدرت حل مسائل در آن ها افزایش یافته است. هاینز کری همسر جان کری (وزیر امور خارجه ی ایالات متحده) طی مصاحبه ای با روزنامه ی پیتسبورگ اظهار کرد : توانایی فکری مغزیی که ب و تشنج از دست داده بودم با کمک آزمایش ات Lumosity بازیافتم.

سوپروب close
خرید بک لینک