آخرین اخبار
خانه » مدل لباس » روش خرید مردانه

روش خرید مردانه

راهنمای خرید لباس مردانه

ba580 روش خرید  مردانه
اطلاعات بیشتر: خرید اینترنتی لباس
لباس راحتی
خرید اینترنتی پوشاک

یک نکته که همواره موقع خرید های باید به خاطر داشته باشید این است که برازنده بودن لباس در تنتان در درجه اول ارزش قرار دارد. اگر کت زیبا گران در تن شما مناسب به نظر نمی رسد، دیگر با اهمیت نیست که چقدر گران باشد یا مارک آن چه باشد، چون به درد شما نمی خورد. برخی لبـاس ها بااینکه قیمت چندانی ندارد، اما شما را خوش تیپ نشان خواهد داد. در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که چه لباس هایی مناسب اعضا شماست زمان خرید باید بیشتر به دنبال چه هایی باشید.

مردان قوی هیکل

از پوشیدن راه راه های افقی پرهیز بکنید

چنانچه بزرگ جثه دار هستید و به ویژه در نواحی شکم کمی اضافه دارید، از پوشیدن لبـاس هایی با راه راه های افقی راه راه های مورب به شدت خودداری بکنید . آنچه شما باید با کمال افتخار به تن بکنید ، پیراهن ها شلوارهایی با راه راه های عمودی است. این نوع پارچه راه راه نیمرخ بدن شما را بلندتر نشان داده و لاغرتر به نظر خواهید آمد. کت شلوارهای با راه راه باریک عمودی برای شما بهترین گزینش است، به خصوص وقتی با یک پیراهن مشکی آسان در زیر آن سِت شود. پیراهن های راه راه عمودی باریک را هم می توانید با شلوار جین های تیره یا شلوار پارچه ای مشکی سِت بکنید . برای لباس عادیتان هم می توانید به سراغ شلوارهای مخمل کبریتی تیره بروید.

از پوشیدن کت هایی با دو چاک در پشت پرهیز بکنید

شما باید سراغ کت هایی بروید که پشت شما را به خوب ی بپوشاند. به خصوص چنانچه حس می بکنید که در نواحی مقعد کمی چاق هستید، باید از پوشیدن کت هایی که در پشتشان دو چاک دارند خودداری بکنید ، چون این نوع کت ها توجه را بیشتر به سمت مقعد شما معطوف می نماید . پوشیدن کت های بدون چاک پشت یا حداکثر چاک برای شما خوبتر است.

لباس هایی بخرید که اندازه و برازنده شماست
گاهی به غلط تصور می کنند که لباس های تنگ، لاغرتر نشان می دهد و بخش های چاق و برآمده بدن را می پوشاند. اما این موضوع در خانم ها می تواند تا حدودی صحیح باشد، چون زیر خانم ها می تواند تا میزانی به آنها برای کنترل گاهی سری های چاق کمک کند. اما در آقایان به هیچ وجه اینطور نیست. های تنگ هیکل شما را حتی چاقی های شما را زننده تر هم نشان می دهد. از طرف دیگر بعضی مردان چاق تصور می کنند پوشیدن های بسیار گشاد می تواند چاقی آنها را پنهان نماید . اما آنها هم غلط فکر می کنند. های بسیار گشاد فقط شما را از آنچه هستید چاق تر نشان می دهد. رمز لاغر به نظر آمدن این است که هایی تن بکنید که نه بسیار برایتان گشاد باشند و نه بسیار تنگ. شما باید اندازه تن شما باشد.

از پوشیدن بلوز یقه اسکی خودداری بکنید

چنانچه سنگین قوی هیکل هستید، به هیچ وجه بلوز یقه اسکی تن نکنید، بلوزهای یقه هفت و تی شرت، بلوزهای آستین بلند پلوور ژاکت برای شما مناسب تر است. به خصوص زمان ی گردنتان کوتاه است، بلوزهای یقه هفت گردنتان را بلندتر نشان خواهد داد.

نقش های روی تان را به دقت انتخاب بکنید

از پوشیدن تی شرت ها پیراهن هایی که نقش های بزرگ دارند خودداری بکنید . این نوع طرح ها توجه طرف را به پارت بالاتنه شما معطوف می نماید ، که اگر شکم بزرگی داشته باشید اصلاً خوشایند نیست. لباس هایی با طرح های ریز که دور از هم قرار گرفته باشند برای شما مناسب تر است.
کمربند ببندید

بستن کمربند باعث می شود که بخش کمرتان لاغرتر و جم جورتر به نظر برسد. ولی دقت بکنید که بسیار آن را سفت نبندید که شکمتان بیرون بیفتد.

سوپروب close
خرید بک لینک