آخرین اخبار
خانه » مقالات » چرا بازدید سایتتان افزایش نمی‌یابد؟

چرا بازدید سایتتان افزایش نمی‌یابد؟

چرا بازدید سایتتان افزایش نمی‌یابد؟

 

%name چرا بازدید سایتتان افزایش  نمی‌یابد؟بازدید, قالب سایت, بازدید سایت, افزایش
بازدید سایت” src=”http://www.beytoote.com/images/stories/computer/co1265.jpg” title=”ارتقا
بازدید, قالب سایت, بازدید سایت, افزایش

بازدید سایت” />

 

سایت افزایش بازدید و نظرات: bazdidnazar.mihanblog.com

چنانچه مدیر وبسایتی هستید که بازدیدتان ارتقا نمی یابد و یا اینکه در حال کاهش است نوشتار زیر را برای شما آماده کرده ایم. نکات آسان ای که ممکن است از دیدتان پنهان مانده باشد. اما مسلما دلایل زیر کامل و کامل نیستند، ولی از عمده مشکلات وب وب سایت ها است . امیدواریم نوشتار زیر مفید واقع شود.

– گـوگل با شما قهر کرد!

گوگل اکثرا ٌ با سایت های تازه تاسیس بسیار بهتر رفتار می نماید ! وب وبسایت شما ممکن است در ماه های اول راه اندازی ورودی گوگــل خوب ی به دست آورد ولی بعد از مدتی ورودی کم شدن پیدا نماید . این مسئله میتواند چند مورد را در بربگیرد که عمده مسائل آن مربوط به کپی بودن محتوای وبسایت یا درصد کمتری مربوط به عدم بهینه بودن وبسایت شما باشد. گوگــل رفتار کاربران را نیز در نظر میگیرد برای مثال با اهمیت است که یک کاربر چه زمانی را در وب وب سایت شما صرف می نماید . پس شما ضمن اینکه باید به تولید محتوا بپردازید ، مسائل بهینه بودن کاربرد پذیری وبسایتتان را هم دنبال بکنید .

– مطالبتان کپی است!

حقیقتی کاملا مشهود است! ی مطالب سایتتان کپی باشد گوگــل وبسایتتان را طرد می نماید و هم کاربران دیگر به وبسایتتان توجه نمیکنند. مطالب کپی ضمن اینکه باعث امتیاز منفی عدم اقبال گوگــل به و وب سایت شما خواهد شد ، کاربران از وبسایت شما دور خواهد کرد. کاربران هر روز با وب وبسایت های بسیاری روبرو هستند اگر مطالب شما در دیگر وبسایت ها نیز برای آنها مشاهده باشد ، زیاد برایشان خوشایند نیست! برای رقابت باید خودتان در تولید محتوا دستی داشته باشید. همین طور همان گونه که گفتیم گـوگل به وب وبسایت های تازه تاسیس توجه ویژه ای دارد ، شما باید از این تذکر مصرف بکنید از ابتدا به عنوان یک وب وبسایت مفید فاخر برای گـوگل معرفی شوید. این باعث می شود بسیار سریع در گـوگل افزایش بکنید ! همواره ریشه هایتان را محکم فرو بکنید !

– وب وبسایت شما تکراری است!

وب وب سایت هایی مانند دانلود ،تفریحی و انجمن های مختلف دیگر اشباع شده اند. متاسفانه باید بگوییم در عرصه وبسایت هایی که نمونه های ایرانی بسیار خوب ی دارند ، حتی با رعایت همه اصول پیشرفته رشد افزایش بازدید وب وب سایت بسیار سخت نرخ بر است. برای مثال اگر هم اکنون وب وبسایت دانلود ی راه اندازی بکنید که همه مسائل مانند مطالب کپی نشده ظاهری قشنگ و تیم پشتیبانی عالی به اینکه قبل از شما وب وب سایت های موفق قدیمی بسیاری بوده اند خوب یت شما در این عرصه همان گونه که گفته شد بسیار سخت است. اما کار نشد ندارد!

– ظاهر وبسایتتان خراب است!

به کاربرانتان ارزش دهید. آیا فضای مناسبی برای آنها آماده کرده اید؟ شما خودتان ترجیح میدهید که هر روز به رستورانی شیک تمیز مراجعه بکنید یا اینکه به رستورانی بروید که به ریخته و نامرتب است؟

در جهان ی مجازی اوضاع آنچنان مفرق با جهان ی واقعی نیست. وبسایتتان نباید مملو از تبلیغات باشد. قالب وبسایت باید متناسب با مساله وبسایت گزینش شود از نظر فنی مشکلی نداشته باشد. از قالب وب وب سایت های بزرگ ایرانی دیگر که در اینترنت منتشر شده است ، مصرف نکنید این مسئله حس بهتر ی را به بازدید کننده منتقل نمی نماید . رنگبندی قالب ضمن اینکه باید متناسب با مساله وب وب سایت باشد ، نباید دچار خستگی کاربر از قالب شود.

سوپروب close
خرید بک لینک