آخرین اخبار
خانه » مقالات » طرح دکا رایتل: ۱۰۰۰۰ دقیقه مکالمه ۱۰۰۰۰ اس ام اس

طرح دکا رایتل: ۱۰۰۰۰ دقیقه مکالمه ۱۰۰۰۰ اس ام اس

طرح دکا رایتل: ۱۰۰۰۰ دقیقه مکالمه } ۱۰۰۰۰ پیامک رایگان

طرح دکا طرحی از رایتل است، که در آن، مشتریان اعتباری رایتل می‌توانند در ازای پرداخت تنها ۵۰۰۰ تومان، از ده هزار دقیقه مکالمه } ده هزار پیامک رایگان (داخل شبکه‌ای – رایتل به رایتل) به مدت یک ماه بهره‌مند شوند.

54282739136544428004 طرح دکا رایتل: ۱۰۰۰۰ دقیقه مکالمه ۱۰۰۰۰ اس ام اس
پایین ترین نرخ سیم کارت های دائمی با بسته های عیدانه همراه اول,کمترین تعرفه خط های دائمی بسته های عیدانه همراه اول

اگر از مشتریان رایتل اعتباری هستید } نزدیکانی که | } آن‌ها مکالمه } ارسال اس ام اس زیاد دارید هم رایتل دارند، طرح دکا برای شما بسیار بـه صرفه خواهد بود. | } یک محاسبه آسان می‌خواهیم ببینیم که ۱۰۰۰۰ دقیقه، چقدر مکالمه است؟!

۱۰,۰۰۰ ÷ ۶۰ ≈ ۱۶۶٫۶۶ ساعت
۱۶۶٫۶۶ ÷ ۲۴ ≈ ۶٫۹۴ یک هفته ≈ روز

بله، یعنی شما | } خرید این طرح، می‌توانید یک چهارم اوقات خود را طی ماه بـه مکالمه‌ی داخل شبکه‌ای رایتل بپردازید، بدون پرداخت نرخ ‌ی اضافه.
نحوه فعالسازی طرح دکا رایتل

شما برای خرید بسته دکا می‌توانید بـه سامانه کنترل حساب اینترنتی رایتل مراجعه بکنید } یا کد ON 11311 را بـه شماره ۲۰۲۰ پیغام کوتاه کنید. مراقب باشید که دریافت پیغام کوتاه تأیید فعالسازی بسته ممکن است مدتی طول بکشد. پس ، از ارسال مجدد کد خودداری بکنید تا نرخ مضاعفی از شما کسر نشود. مراقب باشید که برای خرید این بسته، ۴۶,۲۹۶ ریال (معادل اعتبار شارژ ۵۰۰۰ تومانی رایتل) از حساب شما کسر خواهد شد. پس ، قبل از خرید بسته مطمئن شوید که موجودی اعتباری شما از میزان نامبرده بیشتر است.
روش اطلاع از باقی‌مانده‌ی بسته وبقیه کدهای مربوط بـه این طرح را در جدول زیر می‌بینید.
عملکرد ارسال کد زیر به ۲۰۲۰
خرید (فعالسازی) بسته دکا ON 11311
باقیمانده زمان مکالمه صوتی VIEW CALL
باقیمانده زمان پیامک VIEW MSG
روش طرح دکا HELP DECA

مراقب باشید که در کدهای بالا، قطعا یک فاصله بین دو کلمه‌ی کد وارد بکنید . اعداد قطعا باید بـه لاتین باشند.

 

54354354 طرح دکا رایتل: ۱۰۰۰۰ دقیقه مکالمه ۱۰۰۰۰ اس ام اس

طرح جدید رایتل ، طرح دکا رایتل کاهش هزینه شبکه ی تلفن همراه است که در ادامه مطلب نحوه فعال سازی آن را بیان می کنیم .

روابط عمومی رایتل، اعلام کرد: طرح دکا برای اولین بار در صنعت مخابرات کشور و با هدف فراهم نمودن تجربه استفاده نامحدود از تماس صوتی و پیامک برای مشترکین اعتباری رایتل فراهم آمده است.

بنابر این گزارش، اکنون با توجه به استقبال از این طرح و همچنین تنوع نیازهای مصرفی و ارتباطی مشترکین، رایتل بسته های ترکیبی بر پایه امکانات نسل سوم (۳G) را در قالب طرح خانواده دکا و به‌منظور افزایش هرچه بیشتر رضایت مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری، ارائه می دهد. طرح خانواده دکا، با ایجاد فرصتی نوین برای مدیریت هزینه‌ها، تجربه‌ای جدید از لذت ارتباط با دوستان و نزدیکان را به همراه می‌آورد.

گفتنی است در طرح دکا مشترک تنها با پرداخت ۵ هزار تومان می تواند از ۱۰ هزار دقیقه تماس صوتی درون شبکه و همچنین ۱۰ هزار پیامک درون شبکه استفاده کنند.

شایان ذکر است در صورتی که مشترک علاوه بر تماس درون شبکه ای به تخفیف مکالمه برون شبکه نیاز داشته باشد میتواند از دکا گپ استفاده کند به طوریکه با پرداخت ۱۵ هزار تومان از ۱۰ هزار دقیقه تماس صوتی درون شبکه، ۱۰ هزار دقیقه پیامک درون شبکه و علاوه بر آن از ۱۳۰ دقیقه تماس صوتی برون شبکه و ۱۳۰ پیامک برون شبکه استفاده کنند.

بسته دکا تک نیز برای آن دسته از مشترکانی است که علاوه بر مزایای فوق به اینترنت نیز نیاز دارند. این دسته از افراد میتوانند با پرداخت ۳۰ هزار تومان علاوه بر طرح دکا گپ از ۲ گیگابایت اینترنت و ۳ گیگابایت اینترنت در ساعت افت مصرف نیز بهره مند شوند.

در نهایت افرادی که به حجم بیشتری اینترنت نیاز دارند می‌توانند با استفاده از طرح دکا بی نهایت و با پرداخت ۵۰ هزار تومان از ۱۰ هزار دقیقه تماس صوتی درون شبکه، ۱۰ هزار پیامک درون شبکه ۲۵۰ دقیقه تماس صوتی برون شبکه، ۲۵۰ پیامک چند رسانه ای، ۵ گیگابایت اینترنت و یک گیگا بایت اینترنت در ساعات افت مصرف استفاده کنند.

مشترکین می توانند جهت فعال سازی هر یک از طرح های مورد نظر خود به وبسایت رایتل به آدرسwww.rightel.ir مراجعه نمایند.

اگر از طرح های بیان شده ویژه رایتل راضی هستید آن را به دوستان خود معرفی کنید .

کد دکا – کد طرح دکا – کد دکا جدید – کد طرح دکا جدید

طرح دکا : جزییات

رایتل در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین خود، بسته های تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته است که در اختیار دارندگان سیم کارت رایتل قرار می دهد.

همچنین از این پس افرادی که قصد خرید سیم­کارت رایتل را دارند علاوه بر سیم­کارت خریداری شده یک عدد سیم­کارت هدیه نیز دریافت می کنند.

براساس این گزارش، از این پس هموطنان پس از خرید سیم­کارت رایتل و با اولین استفاده از خط خود (اعم از اینترنت، پیامک و یا تماس) می­توانند یک سیم کارت رایگان هدیه دریافت نمایند.

علاوه بر طرح سیم کارت هدیه، رایتل طرحی تحت عنوان “دکا” را نیز به مشترکین خود ارائه می­دهد که با استفاده از آن تمام مشترکین اعتباری این اپراتور می­توانند تنها بایک کارت شارژ ۵ هزار تومانی از این طرح بهره مند شده و از امکانات آن که شامل ۱۰ هزار دقیقه مکالمه و۱۰ هزار پیامک رایگان درون شبکه به مدت یک ماه می باشد بهره مند شوند.

گفتنی است رایتل پیشتر و برای اولین بار در ایران طرحی مشابه این طرح را با عنوان بی نهایت برای سیم­کارت های دائمی خود ارائه داده بود که با استقبال هموطنان مواجه گردید.

 

%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87 %D8%AF%DA%A9%D8%A7 %D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%84 %D8%A8%D9%86%D8%B1 طرح دکا رایتل: ۱۰۰۰۰ دقیقه مکالمه ۱۰۰۰۰ اس ام اس

طرح دکا طرحی از رایتل است، که در آن، مشترکین اعتباری رایتل می‌توانند در ازای پرداخت تنها ۵۰۰۰ تومان، از ده هزار دقیقه مکالمه و ده هزار پیامک رایگان (درون شبکه‌ای – رایتل به رایتل) به مدت یک ماه بهره‌مند شوند.

اگر از مشترکین رایتل اعتباری هستید و نزدیکانی که با آن‌ها مکالمه و ارسال پیامک فراوان دارید نیز رایتل دارند، طرح دکا برای شما بسیار به صرفه خواهد بود. با یک محاسبه ساده می‌خواهیم ببینیم که ۱۰۰۰۰ دقیقه، چقدر مکالمه است؟!

۱۰,۰۰۰ ÷ ۶۰ ≈ ۱۶۶.۶۶ ساعت
۱۶۶.۶۶ ÷ ۲۴ ≈ ۶.۹۴ یک هفته ≈ روز

بله، یعنی شما با خرید این طرح، می‌توانید یک چهارم اوقات خود را طی یک ماه به مکالمه‌ی درون شبکه‌ای رایتل بپردازید، بدون پرداخت هزینه‌ی اضافه.

نحوه فعالسازی طرح کد دکا رایتل

شما برای خرید بسته دکا می‌توانید به سامانه کنترل حساب اینترنتی رایتل مراجعه کنید و یا کد ON 11311 را به شماره ۲۰۲۰ پیامک کنید. دقت داشته باشید که دریافت پیامک تأیید فعالسازی بسته ممکن است مدتی طول بکشد. بنابراین، از ارسال مجدد کد خودداری کنید تا هزینه مضاعفی از شما کسر نشود. دقت داشته باشید که برای خرید این بسته، ۴۶,۲۹۶ ریال (معادل اعتبار یک شارژ ۵۰۰۰ تومانی رایتل) از حساب شما کسر خواهد شد. بنابراین، قبل از خرید بسته مطمئن شوید که موجودی اعتباری شما از مقدار مذکور بیشتر است.
نحوه اطلاع از باقی‌مانده‌ی بسته و سایر کدهای مربوط به این طرح را در جدول زیر می‌بینید.

عملکرد ارسال کد زیر به ۲۰۲۰
خرید (فعالسازی) بسته دکا ON 11311
باقیمانده زمان مکالمه صوتی VIEW CALL
باقیمانده زمان پیامک VIEW MSG
راهنمای طرح دکا HELP DECA

دقت داشته باشید که در کدهای بالا، حتما یک فاصله بین دو کلمه‌ی کد وارد کنید. اعداد نیز حتما باید به لاتین باشند.

%name طرح دکا رایتل: ۱۰۰۰۰ دقیقه مکالمه ۱۰۰۰۰ اس ام اس

 

مشترکین سیم کارت اعتباری رایتل می توانند با عضویت در این طرح، برای اولین بار در کشور لذت استفاده بی پایان از خدمات متنوع نسل سوم ۳G را تجربه کنید.
این طرح به شما این امکان را می دهد تا تنها با پرداخت ماهیانه ۵ هزار تومان (قابل خرید با یک شارژ ۵ هزار تومانی) و بدون نگرانی، از ۱۰۰۰۰ دقیقه مکالمه و ۱۰۰۰۰ پیامک درون شبکه رایتل استفاده نمایید.

بسته دکا
خدمات واحد قیمت قیمت (ریال) مهلت استفاده
تماس صوتی درون شبکه ۱۰,۰۰۰ دقیقه قابل خرید با یک شارژ ۵,۰۰۰ تومانی ۳۰ روز
پیامک درون شبکه ۱۰,۰۰۰ عدد

نحوه خرید بسته دکا: 
مشترکین سیم‌کارت اعتباری رایتل، می‌توانند با مراجعه به سامانه مدیریت حساب و همچنین از طریق ارسال پیامک کد ON 11311 به شماره ۲۰۲۰ اقدام به خرید بسته دکا نمایند.
توجه! جهت ارسال دستور به‌صورت صحیح، حتما به فاصله بین کلمه ON و عدد ۱۱۳۱۱ توجه فرمایید.
توجه! از آنجاکه دریافت پیامک تایید خرید ممکن است با اندکی تاخیر همراه باشد، لذا خواهشمند است تا زمان دریافت پیامک تایید منتظر مانده و از ارسال مجدد دستور خرید خودداری نمایید تا این مبلغ دوباره از حساب شما کسر نگردد.
همچنین جهت اطلاع از باقیمانده تماس صوتی و پیامک بسته دکا می‌توانید، مطابق جدول زیر کدهای دستوری را به سامانه پیام کوتاه ۲۰۲۰ پیامک نمایید.

کد های دستوری بسته دکا
شرح عملکرد ارسال دستور زیر به سامانه پیام کوتاه ۲۰۲۰
سفارش بسته دکا ON 11311
باقیمانده زمان مکالمه صوتی VIEW CALL
باقیمانده تعداد پیامک‌‌ها VIEW MSG
راهنما HELP DECA
سوپروب close
خرید بک لینک