آخرین اخبار
خانه » مقالات » روش طراحی و تهیه مجموعه های استخر بادی

روش طراحی و تهیه مجموعه های استخر بادی

روش طراحی و تهیه مجموعه های استخر آبی

وارد محله نیاوران می‌شویم. از میدان یاسر سمت شمال ادامه مسیر می‌دهیم. نزدیک محله جماران سه راه یاسر و پس خیابان صادقی قمی می‌رسیم و کمی بعدتر خیابان بوکان خود را ما نشان می‌دهد.

آن هم تا گلابدره. می‌ایستیم و ناخودآگاه سر و گردن‌مان سمت آسمان بالا می‌رود. در دو سوی خیابان برج‌های چند طبقه‌ای را می‌بینیم که بر بالای خود واحد پنت‌هاوس را میزبانی می‌کنند. این جا بهشت پنت‌هاوس‌نشیان پایتخت است.

در این خیابان تعداد پنت‌هاوس‌های ساخته شده بـه نسبت دیگر برج‌های نقاط و محلات مختلف تهران بیشتر است. فرزاد دلیری که او را بـه عنوان مشهور ‌ترین طراح و سازنده اکثرا پنت‌هاوس‌های پایتخت می‌شناسند. در یکی از برج‌های همین خیابان زندگی می‌کند و کریم باقری هم در یکی از پنت‌هاوس‌های این خیابان ساکن است. خیابان بوکان را بـه پیش می‌رویم و سربالایی آن این امکان را بـه بیننده می‌دهد که نمای بهتری از برج‌های آن را ببیند.

سازندگان این برج‌ها تلاش کرده ‌اند از مصالح و منابع کم نگذارند و از بهترین شیرآلات خارجی و دستگیره‌های آب طلا داده شده مصرف کنند. کمی می‌ایستیم و آدرس پنت‌هاوس‌های عرضه شده برای فروش را
ارزیابی می‌کنیم.
قایق بادی

متراز تراس آن ۳۶۵ متر مربع بوده و از بین همه امکانات و ویژگی ها ی یک پنت‌هاوس تنها استخر بادی و ساده سور حمل ماشین ندارد. مالک آن را بـه قیمت هر متر مربع ۱۵ میلیون تومان برای فروش عرضه کرده است. بـه خیابان بوکان بازمی‌گردیم و در انتهای آن خیابان کوهسار پلاک ۱۲+۱ می‌رسیم. پنت‌هاوس این پلاک ۶۰۰ متر مربع زیربنا دارد و قیمت هر متر مربع آن ۱۸ میلیون تومان است. از منطقه نیاوران به سوی کامرانیه می‌آییم.

بالاتر از چهار راه کور نور، برج رولکس قرار دارد که علی دایی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ساکن یکی از پنت‌هاوس‌های همین برج است. زیربنای این واحد ۱۷۱۷ متر مربع و قیمت هر متر مربع آن بالغ بر ۲۵ میلیون تومان است. پنت‌هاوس دایی دارایاستخر روی بام، سونا، جکوزی، راحت سور اختصاصی حمل ماشین داخل واحد، راحت سور نفر بر اختصاصی، دستگیره‌ها و شیرآلات آب طلا، سیـستم سرمایشی و گرمایشی از کف، مبدل برق از انرژی خورشیدی، آشپزخانه مبله، سیستم ضد حریق، سیـستم صوتی، زمین ورزشی و باغچه است.

کامرانیه را بـه سمت میدان تجریش و منطقه زعفرانیه ادامه مسیر می‌دهیم. ابتدا وارد خیابان فیروزکوه و پس خیابان نیازاده می‌شویم. نبش کوچه سپید برج الگانس می‌رسیم. در طبقه ۱۴ این برنج پنت‌هاوسی زیربنای ۹۵۰ مترمربع ساخته شده که دور تا دور آن تراس است. این خانه سونا، جکوزی، استخر، شیرینگ، زباله، راحت سور حمل ماشین ، در کدادار و روف گاردن دارد. قیمت توصیه ی آن هم در هر متر مربع ۱۹ میلیون تومان است.

قیمت هر متر مربع آن ۲۵ میلیون تومان و دارای استخر روی بام، سونا، جکوزی،‌‌ راحت سور نفر اختصاصی، دستگیره‌ها و شیرآلات آب طلا، سیـستم صوتی، زمین ورزشی و باغچه است. الهیه را سمت پایین پشت‌سر می‌گذاریم. وارد خیابان فرشته (فیاضی) می‌شویم. کمی بعدتر بـه خیابان چناران و برج چناران می‌رسیم. طبقه ۲۰ این برج پنت‌هاوسی تمام امکانات بـه همراه زمین تنیس و پیست دوچرخه‌سواری قرار دارد که قیمت توصیه ی هر متر مربع آن ۳۰ میلیون تومان اعلام شده است.

از خیابان فرشته سمت پایین برمی‌گردیم، عرض بزرگراه مدرس را طی می‌کنیم در سراشیبی بلوار آفریقا وارد خیابان مریم می‌شویم. پلاک ۲۷ این خیابان پنت‌هاوسی با زیربنای ۴۰۰ مترمربع و ۱۵۰ متر مربع تراس دارد. این خانه جردنی بـه جز استخر و راحت سور حمل ماشین ، از دیگر امکانات پنت‌هاوس برخوردار بوده و قیمت هر متر مربع آن اظهار فروشنده آن ۱۲ میلیون تومان است.

سوپروب close
خرید بک لینک